جشنواره فناوری نانو | هزینه ثبت‌نام
هزینه ثبت‌نام

هزینه های اعلام شده برای هر متر مربع براساس مصوبه شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران برای گرید B میباشد، از سال 99 براساس مصوبه این شرکت، نمایشگاه فناوری نانو از گرید C به B ارتقا یافت.

۱- اجاره غرفه با تجهیزات اولیه (پیش ساخته): هر متر مربع 1.440.000 ریال شامل 1 میز و 2 صندلی، روشنایی و سردر غرفه به ازای هر 12 متر می‌باشد. (جهت مشاهده و اجاره تجهیزات بیشتر به سایت EXPOSHOP.ORG مراجعه فرمایید.)

۲- اجاره غرفه بدون تجهیزات (زمین خام): هر متر مربع 1.200.000 ریال

۳- اجاره غرفه بدون تجهیزات (فضای باز): هر متر مربع 600.000 ریال

۴- هزینه خدمات (برق، پارکینگ، ثبت نام بازدیدکنندگان، خودرو برقی، اتوبوس شهری و ...) به ازای غرفه‌های با تجهیزات برای هر متر مربع 80.000 ریال می‌باشد.

۵- هزینه خدمات به ازای زمین خام برای هر متر مربع 95.000 ریال می‌باشد.

۶- هزینه چاپ اطلاعات دایرکتوری هر شرکت بصورت فارسی و لاتین در کتاب نمایشگاه رایگان است.

  • در صورت نیاز به تبلیغ در صفحات ویژه، پشت جلد و... هزینه جداگانه محاسبه می‌گردد.

۷- هزینه صفحه اختصاصی در وبسایت www.iranfair.com طبق مصوبه هیأت مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ا به ازای هر غرفه 3.500.000 ریال می‌باشد. (به منظور دریافت تصویر مصوبه اینجا کلیک کنید.)

۸- به تمامی هزینه‌ها 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده مطابق قوانین تعلق خواهد گرفت.

نکات مهم:

  • حداقل متراژ درخواستی غرفه 12 متر مربع برای با تجهیزات و 36 متر مربع برای زمین خام است و پرداخت هزینه غرفه برای تکمیل ثبت نام الزامی است.
  • اولویت انتخاب محل غرفه با عنایت به زمان ثبت نام، زمان تکمیل مدارک و زمان واریز وجه تعیین می‌گردد.
  • اعلام کاهش متراژ و یا انصراف از مشارکت، باید حداقل تا ۴۵ روز قبل از افتتاح نمایشگاه به‌صورت رسمی و مکتوب به مدیریت نمایشگاه اعلام‌گردد. در این صورت پس ازکسر ۲۵ درصد از مبالغ واریزی، مدیریت نمایشگاه نسبت به استرداد ۷۵ درصد باقی‌مانده اقدام خواهدنمود.
  •  فاکتور هزینه‌های قابل پرداخت پس از تکمیل مراحل ثبت نام از طریق سیستم قابل دریافت است.

۹- راههای واریز

۱-  از طریق پرداخت آنلاین سایت نمایشگاه: با مراجعه به بخش "پرداخت" در صفحه "مشاهده فاکتور و پرداخت" و انتخاب گزینه "پرداخت اینترنتی فاکتور از طریق درگاه اینترنتی بانک سامان" سیستم هزینه قابل پرداخت را به صورت خودکار محاسبه کرده و با ورود به درگاه بانک می‌توانید با استفاده از کارت بانکی و رمز اینترنتی نسبت به پرداخت اقدام نمایید.

۲- از طریق بانک و آپلود فیش پرداختی: با مراجعه به بخش "پرداخت" در صفحه "مشاهده فاکتور و پرداخت" و انتخاب گزینه "دریافت پیش فاکتور"، با پرداخت از طریق شماره حساب و یا شماره شبا با توجه به مبلغ قابل پرداخت ثبت شده در پیش فاکتور و ثبت اطلاعات پرداخت شامل شماره پرداخت، مبلغ واریزی و تاریخ واریز و بارگذاری تصویر اسکن شده فیش پرداختی می‌‌توان نسبت به پرداخت از این طریق اقدام نمایید.

در صورت نیاز به فاکتور رسمی مراتب را در نخستین روز کاری پس از برگزاری نمایشگاه به دبیرخانه اجرایی نمایشگاه اطلاع دهید.

صدور و تاریخ فاکتورهای رسمی بعد از برگزاری نمایشگاه و نهایی شدن متراژ و هزینه‌های غرفه خواهد بود.