جشنواره فناوری نانو | راهنمای ثبت‌نام
راهنمای ثبت‌نام

متقاضیان ثبت‌نام در نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو باید به منظور ثبت‌نام از طریق مرورگر وب وارد نشانی exhibition.nano.ir شده و مراحل ثبت‌نام را به صورت اینترنتی از پرتال ثبت‌نام این نمایشگاه طی نمایند. ثبت نام در این نمایشگاه از 8 مرحله تشکیل شده است که به صورت خلاصه به شرح ذیل هستند:

مراحل ثبت نام در نمایشگاه فناوری نانو

 • توجه فرمایید به منظور انجام ثبت‌نام، بهتر است از مرورگرهایی مانند Firefox و Google Chrome و نسخه‌های جدید ویندوز استفاده گردد. امکان دریافت نرم‌افزار های مورد نیاز فرآیند ثبت‌نام از طریق این صفحه مقدور است.
 • لطفا پیش از آغاز فرآیند ثبت نام، کلیه مدارک و اطلاعات مربوط به شرکت/مرکز/موسسه/دانشگاه خود را فراهم و سپس اقدام به ثبت نام نمایید.
 • وارد کردن اطلاعات صحیح در هر مرحله از فرآیند ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه الزامی است.
 • اطلاعاتی که ورود آنها در فرآیند ثبت‌نام ضروری است با علامت "*" مشخص شده‌اند و بدون ورود آن‌ها امکان ادامه ثبت‌نام وجود نخواهد داشت.
 • کلیه متقاضیان حضور در نمایشگاه اعم از شرکت/مرکز/موسسه/دانشگاه/کارگروه‌های ستاد ویژه فناوری نانو می‌بایست فرم تعهدنامه حراست نمایشگاه را از این لینک دریافت نمایند و پس از تکمیل و مهر و امضاء، اصل آن را به نشانی دبیرخانه اجرایی نمایشگاه ارسال نمایند.
 • لطفا به منظور حفظ یکپارچگی در قالب سایت، اسامی انگلیسی را با حرف بزرگ آغاز و با حروف کوچک ادامه دهید.

 

۱- ثبت نام اولیه

ثبت نام مرحله اولمتقاضیان باید پس از ورود به exhibition.nano.ir برروی لینک "ثبت نام کنید" از صفحه نخست کلیک نموده و ضمن تکمیل اطلاعات درخواستی در "فرم ثبت نام در نمایشگاه"، در پایان دکمه "ثبت نام" را انتخاب کنند. توجه داشته باشید آدرس ایمیل و کلمه عبور خود را حتما یادداشت نمایید تا به منظور ورود به کارتابل دچار مشکل نشوید.

پس از انتخاب دکمه ثبت نام یک ایمیل فعالسازی حساب کاربری به ایمیل شما ارسال می‌شود که به منظور ادامه فرآیند ثبت نام لازم است به ایمیل خود مراجعه نموده و برروی "فعالسازی حساب کاربری" کلیک نمایید.

با کلیک برروی لینک "فعالسازی حساب کاربری" وارد صفحه "ورود به کارتابل" در سایت می‌شوید. در این صفحه با استفاده از "آدرس ایمیل" و "کلمه عبور" انتخابی در مرحله ثبت نام، وارد کارتابل شوید.

 

۲- تکمیل اطلاعات کاربری

با ورود به کارتابل پس از انتخاب "ویرایش اطلاعات کاربری" وارد فرم تکمیل اطلاعات خواهید شد. پس از تکمیل اطلاعات درخواستی در این صفحه برروی دکمه "ویرایش" کلیک کنید.

 • لوگو مجموعه باید با نسبت 1:1 (مربع) با فرمت jpg یا jpeg با زمینه سفید رنگ و ابعاد حداقل 400 در 400 پیکسل بارگذاری شود.
 • فرمت صحیح نوشتن آدرس به فارسی و انگلیسی مانند مثال زیر است:
  تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی (پالیزی) غربی، پلاک ۷۶، واحد ۶
  Unit 6, No. 76, Ghandi St., Sohrevardi Ave., Tehran, Iran

 

۳- ثبت اطلاعات محصولات/خدمات

در این صفحه باید نام محصول/خدمت قابل ارائه خود را به فارسی و انگلیسی وارد نمایید. توجه داشته باشید محصولاتی که وارد شده باید دارای گواهینامه نانومقیاس باشد.

پس از حصول اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده در بخش محصولات/خدمات و بخش تکمیل اطلاعات کاربری تیک مربوط به "تأیید و ثبت نهایی اطلاعات" و برروی دکمه "ویرایش" کلیک کنید تا اطلاعات به منظور بررسی در کارتابل کارشناس مربوطه قرار گیرد.

 

۴- ثبت اطلاعات غرفه

در این بخش می‌بایست نوع غرفه مورد نظر، متراژ مورد نیاز، عنوان سردرب غرفه به فارسی و انگلیسی را وارد کنید.

 • عنوان سردرب غرفه باید نام رسمی مجموعه و یا نام تجاری (برند) مربوط به آن مجموعه باشد و نباید شامل نام محصول گردد.
 • به منظور اطلاع از هزینه هر غرفه می‌توانید به این صفحه مراجعه نمایید.
 • متراژ انتخابی شما و به تبع آن هزینه محاسبه شده برای شما قطعی و نهایی نیست و پس از اعلام و نهایی شدن نقشه جانمایی نمایشگاه نهایی می‌گردد.

 

۵- ثبت اطلاعات غرفه داران

در این بخش می‌بایست اطلاعات مربوط به غرفه داران مورد نظر خود را برای حضور در غرفه در ایام برگزاری نمایشگاه به فارسی و انگلیسی را وارد کنید تا برای آن‌ها کارت غرفه داری صادر گردد.

توجه: خواهشمند است در بارگذاری تصویر غرفه‌داران به نکات ذیل توجه فرمائید:

نمونه عکس صحیح

 • شئونات اسلامی در تصویر بارگذاری شده رعایت شود.
 • رنگی باشد. عکس های سیاه و سفید و تک رنگ ممکن است رد شود.
 • با فرمت jpg یا jpeg باشد.
 • حجمی معادل یا کمتر از 200 کیلو بایت و بیشتر از 10 کیلو بایت داشته باشد.
 • بصورت عمودی باشد به نحوی که ارتفاع آن بیشتر از عرض باشد.
 • رزولوشن 300 (حداقل عرض) در 400 (حداقل ارتفاع) پیکسل داشته باشد.
 • بدون هرگونه حاشیه زائد در اطراف عکس باشد.
 • دارای پس زمینه کاملا یک دست و روشن باشد.
 • به نحوی باشد که صورت مستقیما روبروی دوربین قرار گرفته باشد.
 • بدون حالت خاصی در صورت و با چشمان باز باشد.
 • بدون استفاده از کلاه باشد. صورت باید کاملا مشخص بوده و پوششهای بر روی سر مانند روسری نباید بخش از صورت را پوشانده و یا بر روی آن سایه بیاندازد.
 • استفاده از هدفون، دستگاههای هندزفری بی سیم و موارد مشابه در عکس مورد قبول نیست.
 • استفاده از عینک در عکس قابل قبول نیست.
 • عکس های که از روی گذرنامه، گواهینامه رانندگی کارت ملی و امثالهم اسکن می شوند مورد قبول نیست.
 • تصاویر ثبت شده بدون توجه به نکات فوق رد خواهند شد.

 

۶- بررسی و ثبت اطلاعات کتاب

در این بخش اطلاعاتی که در دایرکتوری کتاب نمایشگاه از متقاضیان چاپ خواهد شد قرار خواهد گرفت. لذا با بررسی و تکمیل اطلاعات و از صحت موارد ذکر شده در این بخش اطمینان حاصل نمایید.

در صورت اطمینان از دریافت تعهدنامه حراست توسط دبیرخانه اجرایی و صحت اطلاعات تیک‌های مربوط به "تعهدنامه حراست به دبیرخانه ارسال شد" و "تأیید کتاب نمایشگاه" را بزنید و روی دکمه "ویرایش" کلیک کنید.

 

۷- مشاهده پیش‌فاکتور و پرداخت

در این بخش خلاصه اطلاعات ثبت نامی قابل مشاهده بوده و در پایان با استفاده از دکمه "دریافت پیش‌فاکتور" می توانید فایل مربوط به پیش فاکتور را دریافت نمایید.

دو روش به منظور پرداخت هزینه وجود دارد:

۱-  از طریق پرداخت آنلاین سایت نمایشگاه: با مراجعه به بخش "پرداخت" در صفحه "مشاهده فاکتور و پرداخت" و انتخاب گزینه "پرداخت اینترنتی فاکتور از طریق درگاه اینترنتی بانک سامان" سیستم هزینه قابل پرداخت را به صورت خودکار محاسبه کرده و با ورود به درگاه بانک می‌توانید با استفاده از کارت بانکی و رمز اینترنتی نسبت به پرداخت اقدام نمایید.

۲- از طریق بانک و آپلود فیش پرداختی: با مراجعه به بخش "پرداخت" در صفحه "مشاهده فاکتور و پرداخت" و انتخاب گزینه "دریافت پیش فاکتور"، با پرداخت از طریق شماره حساب و یا شماره شبا با توجه به مبلغ قابل پرداخت ثبت شده در پیش فاکتور و ثبت اطلاعات پرداخت شامل شماره پرداخت، مبلغ واریزی و تاریخ واریز و بارگذاری تصویر اسکن شده فیش پرداختی می‌‌توان نسبت به پرداخت از این طریق اقدام نمایید.

پس از ثبت اطلاعات پرداخت برروی دکمه "ویرایش" کلیک کنید تا اطلاعات به منظور بررسی در کارتابل کارشناس مربوطه قرار گیرد.

در پایان این مرحله و پس از تأیید نهایی اطلاعات شما توسط کارشناسان، ثبت نام برای حضور در نمایشگاه به اتمام می‌رسد.

 

۸- ثبت نام در برنامه ها و کارگاه‌ها

در این بخش لیست برنامه‌ها و کارگاه‌های نمایشگاه به منظور ثبت نام قرار دارد. کلیه غرفه‌داران محترم می‌توانند با استفاده از این بخش در برنامه‌ها و کارگاه‌های نمایشگاه ثبت نام نموده و در آن‌ها شرکت نمایند.

 • ثبت نام و حضور در این برنامه‌ها اختیاری است.

 

نقص اطلاعات

درصورت وجود هرگونه نقص در اطلاعات وارد شده در هر مرحله از فرآیند ثبت‌نام، برای متقاضی در کارتابل نقص ثبت خواهد شد. با ورود به کارتابل توضیح نقص مربوطه از طریق لینک نشان داده شده در تصویر قابل دسترس خواهد بود. متقاضیان باید با توجه به توضیح قرار گرفته نسبت به رفع نقص و ثبت اطلاعات مورد نیاز اقدام فرمایند.

نقص ثبت نام

 

انصراف از ثبت نام

در صورت استفاده از این گزینه در هر مرحله از ثبت نام، به منزله انصراف متقاضی از حضور در نمایشگاه خواهد بود. لذا در استفاده از آن دقت فرمایید.